HELSINKI & TAMPERE: 0400 388 887 | OULU: 050 449 4539 | JOENSUU: 0400 388 868

Showroom Tampere

Sammonkatu 8-10, 33540 Tampere 
p. 0400 388 887

Matti Hietakangas

Myyntipäällikkö
0400 388 887
matti.hietakangas@futra.fi

Timo Varis

Myynti ja asennukset
0400 388 442
timo.varis@futra.fi

Helsinki

Matti Hietakangas

Myyntipäällikkö
0400 388 887
matti.hietakangas@futra.fi

Oulu

Jaana Salmu

Myynti
050 449 4539
jaana.salmu@futra.fi

Joensuu (Kontiolahti)

Huoltotie 8, 80790 Kontioranta p. 0400 388 868

Eetu Varis

Tukkuasiakkaat ja tuotteet
0400 388 868
eetu.varis@futra.fi

Petteri Leskinen

Myynti
0400 380 044
petteri.leskinen@futra.fi

Vesa Pelkonen

Toimitusjohtaja
Yrittäjä
vesa.pelkonen@futra.fi

Showroom Joensuu

Mulontie 5, 80330 Reijola  p. 0400 380 044
HUOM! AVOINNA VAIN SOPIMUKSEN MUKAAN

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoitteemme on 003710138177
Välittäjämme Maventa, välittäjätunnus 003721291126

Mikäli lähetätte laskunne paperisena, laskutusosoitteemme on
Oy Futra Ltd
10138177
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskut sähköpostilla PDF-muodossa
invoice-10138177@kollektor.fi

Laskutusosoitteeseen lähetetään vain ja ainoastaan laskuja, muu materiaali toimitetaan osoitteeseen Huoltotie 8, 80790 Kontioranta

Yhteydenotto

Sulje valikko
×
Sivustollamme käytetään evästeitä parhaan mahdollisen käyttökokemuksen varmistamiseksi. Jatkamalla sivuston käyttöä, hyväksyt evästeiden käytön.
Hyväksy